artmask group
New Media Design & Graphic

O nas

Wszystko, czego chcesz osiągnąć w komunikacji to trafić w gusta klientów i znaczyć coś dla innych. Aby tego dokonać trzeba trafić do właściwych ludzi, w odpowiedni sposób, we właściwym czasie.

       A to, co robimy…

Komunikujemy się. Wyraźnie. Zwięźle. Wizualnie.

Wierzymy, że komunikat ma większe szanse być zapamiętanym, Jeśli ma duszę. Jeśli ma życie.

Istnieje cienka linia między sztuką a biznesem.

       TO LINIA KTÓRĄ CHODZIMY NA CO DZIEŃ

 

OFERTA

STRATEGIA

W Artmask group wszystkie prace budujemy na solidnym fundamencie zwanym „strategią marki”. Oceniamy je nie tylko na podstawie ich innowacyjności i dobrze wykonanej grafiki, lecz według tego w jaki sposób i czy skutecznie rozwiązują cele strategiczne oraz marketingowe naszych klientów.

 Aby zdobyć wiedzę, która stanowi podstawę strategii marki, staramy się najpierw w pełni zrozumieć branżę naszego klienta i szukamy wszystkich jego atutów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt nie zna lepiej danego przedsiębiorstwa niż jego pracownicy, dlatego ściśle z nimi współpracujemy w celu wyrażenia idei, wartości oraz osobowości danej marki. Następnie patrzymy na działalność w kontekście jej otoczenia, analizując przy tym obowiązujące trendy i wymagania odbiorców danej branży.

 

IDENTYFIKACJA

Czy tworzymy nową markę, czy też zmieniamy istniejącą, nasze podejście do rozwoju tożsamości marki jest prowadzone według tego samego procesu analitycznego. Działając zgodnie z przyjętą strategią danej marki, tworzymy zespół który ma na celu opracowanie identyfikacji marki naszego klienta, odróżniającej go od konkurencji i robiącej wrażenie na jego odbiorcach.

W procesie projektowania rozpatrujemy wszystkie elementy systemu identyfikacji marki, w tym opracowanie logo, typografii, palet kolorów, fotografii i ikonografii. Tworzone przez nas systemy cechują się dynamiką, zaprojektowane są zgodnie z trendami branży usług lub produktów, które reprezentują. Są one wizualnym przekazem emocji towarzyszących marce i biorą czynny udział w całym zakresie komunikacji, poczynając od systemów biznesowych aż po strony internetowe.

 

DESIGN I DZIAŁANIA MARKETINGOWE

Posiadając fundamenty identyfikacji, zaczynamy ożywiać markę klienta poprzez profesjonalne i skuteczne w przekazie działania marketingowe.

W obecnych czasach istnieje więcej sposobów interakcja ludzi z marką niż kiedykolwiek wcześniej. Aby stworzyć prawdziwie holistyczną identyfikację z marką, działamy na wielu płaszczyznach, zarówno „online” jak i „offline”. Poczynając od jednorazowych eventów i akcji reklamowych, poprzez systemy opakowań i działania marketingowe, komunikujemy się otoczeniem przedstawiając markę w interesujący sposób.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej pracy – współpracujemy z najlepszymi drukarniami i podwykonawcami w celu zapewnienia, że nasze prace przekraczają oczekiwania i pozostawiają trwały ślad w świadomości konsumentów.

 

 

ZAUFALI NAM